Virtuves priekšauti no ABS plastmasas

Virtuves priekšauts izgatavots no ABS plastmasas (Cena 59 EUR). 

Virtuves priekšauts pasargā sienu no mitruma, karstu tvaiku, kvēpu, taukiem, aerosols, un citiem piemaisījumiem. Šis sākotnējais risinājums mājās un ir lieliska iespēja, lai pievērstu virtuvi jūsu patikas!

ABS plastmasa - ir mūsdienu un triecienizturīgs termoplastiska materiāla. Runājot mehāniskās stiprības un stinguma ievērojami pārspēj parasto un udoroprochnye polimēru materiāliem.

ABS sveķi tiek plaši izmanto pārtikas rūpniecībā, lai ražotu patēriņa preces, kā arī apstiprināts izmantošanai ražošanā bērnu produktiem. Šķīvji, krūzes, kastes speciālu ABS MOH atļauts izmantot karstu pārtikas produktiem.

Izmēri:

3000 mm x 600 mm


Visi priekšauti ir pārklātas ar aizsargājošu plēvi un tiek piegādāti atsevišķi iesaiņots!

Kas ir nepieciešams virtuves priekšauts

Ja izpildīts darbavietā virtuvē un izvēlētās mēbeles, bieži vien ir nepieciešams, lai atrisinātu vienu no galvenajiem jautājumiem. Tas ir par aizsardzību un dekorēšana telpu noteikto darba virsmu un karājas skapīši.

 • oli
  Akmens
 • pilsēta
  Pilsēta
 • granātābols
  Granāts
 • pērle
  Pērle
 • kafija
  Kafija
 • kafija 2
  Kafijas pupiņas
 • maki
  magones
 • masandra2
  Massandra 2
 • medus
  Mīļā
 • orhideja
  Orhideja
 • salas
  Salas
 • bite
  bites
 • apvalks
  čaumalas
 • sredizemnomorje
  Vidusjūra
 • tulpāns
  tulpes
 • ielas kafejnīca
  Ielu kafejnīca
 • augļiem
  Augļi
 • citrusaugļi
  Citrusaugļi (augļi ūdenī)
  

Plastmasas kļūst par lielisku aizsardzības sienas darba zonā virtuves

тюльпан

Ne tik sen tas tika izmantots tikai ērtāko laiku variants - flīzes. Tagad no virtuves īpašnieki izvēlas dažādus mūsdienīgus materiālus.

 

PVC paneļi ir praktiski un nav nepieciešama īpaša aprūpe

Jo īpaši, plastmasas priekšauti virtuvē kļūst aizvien populārāka un ieņem cienīgu vietu starp skaistu un oriģinālu ideju virtuves dizainā.

Un ko tai jābūt īpašībām

Pirms jūs beidzot izlemt, ko materiāls tiks ražots virtuves priekšautu, un kāpēc priekšauts virtuvē, plastmasa ir vairāk piemērots šai lomai, uzzināt, kādas funkcijas ir piešķirtas tā:

 • Tai ir jāatbilst interjeru . Pārklājums ir jābūt harmonijā galvenokārt atrodas virtuves komplekts, kā arī citas virtuves mēbeles, sienu apšuvumam, darba galdi. Stils priekšauts un stils situācijas virtuvē būtu vienota.

 

Starp visdažādākos modeļus, jums ir jāizvēlas vienu, kas nebūs izceļas no vispārējās interjeru

 • Veiciet drošības funkciju . No priekšauts uzdevums ir aizsargāt sienas no putekļiem, netīrumiem un taukiem, tāpēc pirmā vieta ir tāda īpašība kā higiēnu. Un virtuves priekšauti plastmasas pilnībā atbilst šai prasībai.

 

Kvalitātes plastmasas izturīgs pret sadzīves ķīmijas gatavošanas

 • Esiet izturīgs pret sadzīves ķimikālijām . Materiāls, kas tērēta pieņemšanā virtuves priekšauts, ir adekvāti pretoties darbību mazgāšanas. Priekšauti Virtuves izgatavotas no plastmasas, neatbildiet uz mājām sadzīves ķimikālijām.

rgerber

Tas priekšauts aizsargās sienas virtuvē no pastāvīga aerosols ūdens un tauku

Galvenā priekšrocība plastmasas

Sākumā es gribu nosaukt par vienu no galvenajiem iemesliem, kāpēc virtuves priekšauts plastmasas paneļiem, ir ļoti laba iespēja virtuves dizainu.

Plastmasas priekšauts tikai dažas stundas pievienot elegance virtuve

Ir zināma daļa iedzīvotāju dzīvokļiem, privātmājām, kas sapņo par to, ka tie ir skaisti un mājīgu atmosfēru.

Bet tas varētu būt, un pabeigt, jo nav lēmums, rīcība, lai nodrošinātu, ka šie sapņi piepildās. Fakts ir tāds, ka daudziem cilvēkiem ļoti jēdziens remonts, galvenokārt saistīts ar neērtībām, kas pavada šo remonts.

 

Instalēšana paneļi - tas ir vienkāršs un neprasa daudz laika

Tāpēc ideja par remontu, ja nav iespējams panākt kādu personu šoka stāvoklī, to izjaukt viņu pārliecināts. Galu galā, ne daudzi cilvēki ir iespēja procesā renovācijas dzīvot ārpus sienām ģimenes mājas vai dzīvokļa. Un dzīvot remonta situācijā ne katrs ir spējīgs.

 

Atšķirībā no flīzes, PVC paneļi ir uzstādīti ļoti vienkārši

Bet būvniecības nozarē un apdares tehnoloģijas nestāv, un tāpēc ir iespējams veikt remontu tā saukto "mazo asinis". Tur materiāli iekšējai apdarei, montāžas laikā, kas neprasa rūpīgu virsmas sagatavošanu un pabeigt pats tiek veikta bez pārmērīga putekļiem un netīrumiem.

Nav celtniecības putekļi nepaliek pēc uzstādīšanas paneļu

Un piemērs šāda materiāla, var minēt PVC plastmasas paneli. Tādējādi, nosakot priekšautu plastmasas pārtikas, jums, pirmkārt, tulkot realitātē savu sapni, lai veiktu remontu. Otrkārt, atbrīvoties no nevēlama iespējas, lai jūs varētu dzīvot starp atkritumu, jo remontu izmeklēšanas.

 

paneļi uzstādīšana neaizņems vairāk par pāris stundām, un materiāls lieliski iederas jebkurā dekoru

Plastmasas kā materiāls perona

Ja jūs nolemjat veikt priekšautu izgatavots no plastmasas virtuvē, pirmā lieta, jums vajadzētu pievērst uzmanību diviem ļoti svarīgiem punktiem. Vispirms tas izmaksās daudz lētāk nekā citas iespējas. Un jūs varat instalēt to par viņu pašu, ar savām rokām un uzstādīšanas laiks būs īss.

Bet tas vēl nav viss viņa pozitīvās īpašības.

pilsēta

Krāsu variācijas plastmasas priekšauti iespaidīgs

Priekšrocības plastmasas priekšauti

Papildus zemām izmaksām un vieglu uzstādīšanu, plastmasa ir citas priekšrocības:

 • Plašs . Materiāls sniedz daudz iespēju īstenot jebkuru dizaina idejas. Ņemot druka uz plastmasas, var piemērot gabals attēlus. Piemēram, tas varētu būt ģimenes foto vai attēlu uz tēmu, ir kaut kas abstrakts, uc

 

Jūs varat izvēlēties vāku ar patīkamu dizainu

Ja apdare izmantošanas caurspīdīgas plastmasas, tad mēs varam iegūt vizuālu maiņu telpu, it īpaši, ja jūs vadāt gaismu. Paneļi spilgti, spoža, mirdzošu dekoru var padarīt brīvdienu toņos un unikālo skaistumu virtuvē telpā. Protams, plastmasas priekšauts virtuvē, izmantojot drukāšanu, būs vērtība nedaudz augstāks nekā parastajiem modeļiem.

cofe

Nav mitruma vai augstas temperatūras nekaitē plastmasas

 • Mitruma izturība . Tas ir ļoti svarīgi, lai no paša materiāla kvalitātes un bieži saskarē ar ūdeni.

 • Izturība pret augstām temperatūrām . Pārāk daudz, jo tas atrodas, un izlietne, un krāsns.

 • Brīvus tīrīšanai . Virtuves priekšauts izgatavots no plastmasas, ir viegli tīrīt, un jūs varat izmantot virtuvi, sadzīves ķimikālijas.

 

Pat gaismas paneļi ir viegli tīrīt

 • Viegls . Plastmasas priekšauts ir neliela masa, tas ir, slodze uz sienas ir neliels.

 • Lietošanas komunikācijas summējot . Plastmasas ir viegli izgriezt caurumus, piemēram, zem elektrības pieslēgums.

 • Par strauju nomaiņu materiāla iespēju . Priekšauts izgatavots no plastmasas, virtuvē var ātri aizstāt ar citu, jo gadījumā, ja esošais modelis, krāsa un dizains ir kļuvis garlaicīgi. Un par aizstāšanas cena būs arī neliels.

Paneļi imitācijas flīzes "pilona", ja nepieciešams, tiks noņemts, daudz ātrāk nekā parastās keramikas

Plastmasas un ražošanas versijas

materiāls, ko izmanto, lai ražotu paneļiem, kas ir iegūt popularitāti, ir polivinilhlorīds. Pēc ekstrūzijas no tā iegūst visi pazīstami plastmasas PVC paneļi.

 

Paneļi pamats no polivinilhlorīda

Uzstādīšana plastmasas priekšauts

Gatavs uzstādīt priekšautu ar virtuvi no plastmasas, neprasa nekādas prasmes vai zināšanas ārkārtīgi steidzami. Tas prasa vērīgumu, pacietību un norādījumus, kas var vienkāršot instalācijas procesu.

Mēs pieņemam, ka jums jau ir panelis piemērots ar modeli, pasūtīt tādus paneļi nav grūti. Tad darbību secība ir šāda:

ilustrācija

Apraksts darbības

Base pārbaude . Ja tā ir jauka plakana virsma, pirmais posms ir beidzies. Pretējā gadījumā virsma priekšauts ir nepieciešams sagatavot un saskaņot.

 

Virsmas sagatavošana . To var veikt divos veidos. Pirmais ir tas, ka paneļa virsmas uzklāj uz līmi, pēc tam tie tiek piestiprināts pie sienas. Lai viņiem nākotnē un veidot priekšautu. Otra metode ir izveidot koka latas bāriem vai metāla profiliem. Tā mērķis ir izveidot Batten lidmašīnu, kas tiks pievienots virtuves priekšauts.

 

Mount . Plastmasas panelis ir pievienots virtuves vai skavām vai skrūvēm. Vietas montāžas grīdlīstu var slēpt vai slēpt savas dekoratīvie elementi.

 

Plastmasas virtuves paneļi ir daudz izrādes, gan krāsu un dizainu. Izvēle, izmantojot sniegtie foto un video materiālus, izveidot komfortu jūsu virtuvē.

Nobeigumā

Plastmasas paneļi priekšauta - ideāls budžeta risinājums, lai aizsargātu sienām darba zonas virtuvē. Tagad, ka jūs zināt visu par ieguvumiem un uzstādīšanu.

 

Loading...