Izvēlne
Grozs

BinylPRO 1537 Charcoal Oak,Texture: Rust (RT), 1285 x 192 x 8 mm

BinylPRO 1537 Charcoal Oak,Texture: Rust (RT), 1285 x 192 x 8 mm
BinylPRO 1537 Charcoal Oak,Texture: Rust (RT), 1285 x 192 x 8 mm

Visās cenās ir iekļauts PVN 21%


  • Pieejamība: pēc pasūtījuma 14 dienas
  • Artikuls: 1537 Charcoal Oak
  • CENA PAR: m2
21.90€
Bez PVN: 18.10€

BinylPRO Floor ir pieejams vairākos dekoros, kas atbilst jebkurai gaumei un dzīves stilam. Un īpaši tas ir piemērots daudzām jomām, piemēram, dzīvojamām istabām, guļamistabām, bērnudārziem, vannas istabām (lūdzu, ievērojiet uzstādīšanas instrukcijas ), virtuvēs vai pat ziemas dārzos.

  • Koka dizains 33. klase, AC5 | 8 mm | Formāta izmērs: 192 x 1285 mm

Informācija par iepakojumu: 1 kastē ir 9 dēļi = 2,22 m 2 / 23,89 kv pēdas (16,5 kg / kastē)

  • Flīžu dizains 33. klase, AC5 | 8 mm | Formāta izmērs: 327 x 635 mm

Informācija par iepakojumu: 1 kastē ir 11 dēļi = 2,28 m 2 / 24,54 kv pēdas (17,2 kg / kastē)

MĒS DZĪVOJAM NO KOKA.

MĒS ARĪ DZĪVOJAM AR KOKU.

Tāpēc ir dabiski, ka mēs ar savu koksni rīkojamies uzmanīgi. Ilgtspējība nav tikai mūsu vārds, bet gan daļa no mūsu korporatīvās stratēģijas. Mums nekad neienāktu prātā izmantot koksni, kas nav iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

PĻAUJAM TO, KO SĒJAM.

Kopš 2003. gada KRONOSPAN Lampertswalde aktīvi piedalās mežu atjaunošanā, stādot kokus. Tas dod mums iespēju saražot daļu koksnes, ko mēs paši apstrādājam. Mēs ļoti taupīgi izmantojam resursus. Mēs apstrādājam arī koku no vētras bojātiem kokiem un šķībiem un grumbuļiem kokiem, kurus nevar izmantot mēbeļu vai parketa grīdas izgatavošanai.

DZIMIS REĢIONĀLĀS TRADĪCIJĀS

Visiem mūsu izmantotajiem koksnes veidiem ir kopīgs tas, ka tie nāk no mūsu reģiona. Neviens no mūsu apstrādātiem kokmateriāliem nav jāpārvadā lielos attālumos. Koka pārvadāšanai pa pasauli ar kuģi mums nav jēgas ekoloģiski.

NEPAZŪD NE MAZUMS BITU.

Uzņēmumā KRONOSPAN koksnes atgriezumi, kas palikuši no ražošanas, tiek pārstrādāti ražošanas procesā vai izmantoti mūsu pašu CO 2 neitrālai enerģijas ražošanai.

CO 2 - NEITRĀLS

BinylPRO grīdas segums ir neitrāls CO 2, jo ORCA ražošana izdala vēl mazāk CO 2, nekā koks uzglabāja kokā.

Mūsu ORCA padome sastāv no sastāvdaļām, kuru pamatā ir tikai bioloģiskas izejvielas un organiski ķīmiski saistvielas (sintētiskie sveķi), un tādējādi tā ir organiska **.

BEZ MĪKSTINĀTĀJA

BinylPRO grīdas segumā nav PVC un mīkstinātāju. Tas ir sertificēts ar plaši pazīstamo “Blue Angel” ekomarķējumu un ir atzīts Ķelnes ekoinstitūtā. BinylPRO ir arī augstākais iekštelpu gaisa kvalitātes sertifikāts: A + *.

** Sastāv no dabīgā koka un organiski ķīmiskās saistvielas.
* Paziņojums par gaistošu vielu emisijas līmeni iekštelpu gaisā, kas rada toksiskus draudus ieelpojot - skalā no A + (ļoti zemas emisijas) līdz C (augstas emisijas).

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes